ZonaShqiptare.co.nr
Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Today at 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Today at 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Sun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Sun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Thu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Sat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Wed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Thu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Sat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Sat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Wed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
 
DeViL (367)
 
Amarda (324)
 
Star Girl (222)
 
Android (127)
 
The Game (120)
 
PLUTO (114)
 
Jennifer (46)
 
FoX (33)
 
GT (22)
 

Most active topic starters
Sweetness
 
DeViL
 
PLUTO
 
Amarda
 
FoX
 
Star Girl
 
The Game
 
GT
 
Napoleon
 
Dreamer
 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

19% 19% [ 24 ]
4% 4% [ 5 ]
11% 11% [ 14 ]
21% 21% [ 26 ]
10% 10% [ 12 ]
6% 6% [ 8 ]
2% 2% [ 2 ]
2% 2% [ 3 ]
21% 21% [ 27 ]
4% 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month
kamerras10
 

Top posting users this week
kamerras10
 

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Multimedia » Portali i forumit » Top Media, Ëndrra Vazhdon!

Top Media, Ëndrra Vazhdon!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Top Media, Ëndrra Vazhdon! prej Mon Oct 17, 2011 8:32 am

DeViL

avatar
Root Administrator
Root Administrator
Kur Dritan Hoxha u nda nga jeta 3 vjet më parë, ai la pas shumë ide, të parealizuara. Shënimet e tij me shkrim dore u shndërruan, sot për nesër, në një testament profesional për bashkëpunëtorët e tij.

Bizneset e tij përfshinin, ndër të tjera, një televizion kombëtar, 3 radio, nga të cilat një kombëtare, një studio grafike dhe një platformë transmetimesh dixhitale tokësore dhe satelitore; e vetmja në fakt në Shqipëri në atë kohë dhe e vetmja sot për sot që ofron transmetime në High Definition.

Duke kaluar kështu nga fusha e interesit thjesht vetjak, në atë të publikut të gjerë, Dritan Hoxha u përpoq që nëpërmjet kompanisë së tij mediatike të sjellë në Shqipëri atë që ishte më e mira e momentit.

Por ai ishte i ndërgjegjshëm se investimet e tija në media do të coheshin përpara nga njerëzit, te të cilët ai përpiqej të injektonte pasionin e tij, pasion që shndërrohej në adrenalinë, që e conte përpara me një shpejtësi të pakapshme. Në fund, duke realizuar ëndrrën e tij, ai bëri të mundur që shumë gazetarë, kameramanë, regjisorë, artistë, muzikantë, aktorë, të realizonin edhe ata ëndrrat e tyre.

Më shumë se 3 vjet nga ndarja e parakohshme nga jeta e presidentit të ndjerë, Dritan Hoxha, Top Albania Radio dhe Top Channel janë në pararojë në transmetimet radio-televizive në Shqipëri.

Por ndodh sot, që drejtuesit të pyesin veten se cdo të bënte Tani më këtë apo atë gjë, në këta apo atë situatë? Hija e tij, frymëzuese, më shumë se autoritare, vijon të jetë e pranishme dhe mënyra e tij e të menduarit, pasioni i tij i të bërit të gjërave, pasuria e tij monetare, vijojnë të ushqejnë ëndrrën e tij, krijesën e tij "Top Media".

Duke respektuar një traditë, punonjësit e kompanisë dhe familjarët e Dritan Hoxhës, mblidhen cdo tetor, në një nga hotelet më shik të kryeqytetit, për të përkujtuar në një atmosferë festive datëlindjen e tij, por edhe për të mbajtur gjallë frymën e përkatësisë së një familje të madhe.

Sezoni i ri radio-televiziv është në fillimet e veta dhe grila e programacionit përmban programe të vjetra, por edhe plot sfida të reja. Kësaj here Top Channel ka zgjedhur të sjellë, pikërisht në ditën e lindjes së presidentit të ndjerë Dritan Hoxha, një dokumentar të vecantë, atë për jetën e gjigantit të letrave shqipe, Ismail Kadare, që vjen jo thjesht një produkt i ri televiziv, por si një amanet i përmbushur i atyre shënimeve të hedhura me dorë, diku, dikur, nga Tani i Topit.


_________________
ZonaShqiptare
http://zonashqiptare.co.nr

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Forumotion.com | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog