ZonaShqiptare.co.nr
Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Today at 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Today at 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Sun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Sun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Thu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Sat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Wed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Thu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Sat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Sat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Wed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
 
DeViL (367)
 
Amarda (324)
 
Star Girl (222)
 
Android (127)
 
The Game (120)
 
PLUTO (114)
 
Jennifer (46)
 
FoX (33)
 
GT (22)
 

Most active topic starters
Sweetness
 
DeViL
 
PLUTO
 
Amarda
 
FoX
 
Star Girl
 
The Game
 
GT
 
Napoleon
 
Dreamer
 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

19% 19% [ 24 ]
4% 4% [ 5 ]
11% 11% [ 14 ]
21% 21% [ 26 ]
10% 10% [ 12 ]
6% 6% [ 8 ]
2% 2% [ 2 ]
2% 2% [ 3 ]
21% 21% [ 27 ]
4% 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month
kamerras10
 

Top posting users this week
kamerras10
 

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Multimedia » Portali i forumit » Përplasja Basha-Topalli për fjalimin e lamtumirës

Përplasja Basha-Topalli për fjalimin e lamtumirës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Sweetness

avatar
Administrator
Administrator
Berisha shmang Topin, por shtrëngojnë duart formalisht

Debatet e shumëpërfolura mes Kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli, dhe kreut të bashkisë, Lulzim Basha, shfaqen hapur në ceremoninë mortore të pretendentit për fronin mbretëror, Leka Zogu i Parë. Përplasjet mes tyre, sipas “Vizion Plus”, kanë ndodhur larg kamerave, në hollin e Parlamentit gjatë homazheve të zhvilluara për Leka Zogun I. Nga njerëzit e pranishëm mësohet se Kryetarja e Kuvendit, Topalli, ka shfaqur momente acarimi pasi mësoi se protokolli i shtetit kish caktuar kryebashkiakun Lulzim Basha të mbante nga Parlamenti fjalën e rastit, institucioni i ofruar nga Topalli për kryerjen e homazheve. Kreu i PLL-së, Ekrem Spahiu, ka qenë personi që ka ftuar kryebashkiaku Basha për të mbajtur fjalimin e lamtumirës. Kur kortezhi nisej drejt varrezave të Sharrës, kamera e “Vizion Plus” ka fiksuar disa momente pas debatit Topallit-Basha, ku ky i fundit këshillohet me zëvendësministrat e caktuar nga protokolli për organizimin e ceremonisë shtetërore për Leka Zogun I. Më herët përplasjet politike janë reflektuar edhe në qëndrimin mes Kryeministrit Sali Berisha dhe kreut të shtetit, Bamir Topi. Rastësia bëri që Berisha dhe Topi të shkëmbehen gjatë homazheve në shkallët e Parlamentit, por që të dy i janë shmangur takimit. Vetëm pas disa minutash ata i janë nënshtruar rregullave zyrtare ku kanë shtrënguar duart formalisht gjatë vendosjes protokollore. Topi ishte personi që i shtrëngoi duart Kryeministrit dhe bashkëshortes së tij. Presidentja kosovare, Jahjaga, ka qenë e detyruar t’i ndajë dy drejtuesit e lartë të shtetit, Topi dhe Berisha.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Forumotion.com | Society and Culture | Meeting | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog