ZonaShqiptare.co.nr
Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» Foto te Genta Ismajlit
Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» seks i eger me kunatin
Mon Sep 22, 2014 10:14 am nga Vizitor

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Sun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Sun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Thu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Sat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Si me qiu tezja ime
Sat Sep 21, 2013 5:56 pm nga Vizitor

» Seks me vellain
Sat Sep 14, 2013 6:19 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» seks me motren time te madhe
Thu Mar 07, 2013 3:18 pm nga Vizitor

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Wed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Thu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Sat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Sat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Wed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
 
DeViL (367)
 
Amarda (324)
 
Star Girl (222)
 
Android (127)
 
The Game (120)
 
PLUTO (114)
 
Jennifer (46)
 
FoX (33)
 
GT (22)
 

Most active topic starters
Sweetness
 
DeViL
 
PLUTO
 
Amarda
 
FoX
 
Star Girl
 
The Game
 
GT
 
Napoleon
 
vini_on
 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

19% 19% [ 24 ]
4% 4% [ 5 ]
11% 11% [ 14 ]
21% 21% [ 26 ]
10% 10% [ 12 ]
6% 6% [ 8 ]
2% 2% [ 2 ]
2% 2% [ 3 ]
21% 21% [ 27 ]
4% 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Tema Shoqerore » Zona e te rriturve (+18) » Foto nudo te Zajmina Vasjarit.

Foto nudo te Zajmina Vasjarit.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Foto nudo te Zajmina Vasjarit. prej Wed Nov 09, 2011 10:25 am

Sweetness

avatar
Administrator
Administrator
Ne bote jane shume te perhapura te tilla fotografi dhe eshte dicka teper normale qe admiruesit e vipave te bejne edhe montazhe fotografike duke i paraqitur ato lakuriq, apo ne skena me karakter seksual. Ne boten shqiptare te vipave eshte Zajmina e para qe per mire apo per keq behet pre e ketyre montazheve.
Duhet permendur gjithashtu se ne nje nga numrat e fundit te suplementit te gazetes “Panorama” “Panorama Plus” eshte publikuar nje nga keto foto, por fatkeqsisht kjo gazete nuk e thoshte qe ajo foto ishte montazh, duke dhene keshtu nje ide te gabuar se Zajmina i kishte bere ne te vertete ato foto. Me poshte keni 9 foto fakes te Zajmines (1 ne dukje dhe 8 ne brendesi).
Keto foto jane montazhe.


_________________
ZonaShqiptare

2 Re: Foto nudo te Zajmina Vasjarit. prej Wed Nov 09, 2011 10:26 am

Sweetness

avatar
Administrator
Administrator


_________________
ZonaShqiptare

3 Re: Foto nudo te Zajmina Vasjarit. prej Wed Nov 09, 2011 10:26 am

Sweetness

avatar
Administrator
Administrator


_________________
ZonaShqiptare

4 Re: Foto nudo te Zajmina Vasjarit. prej Wed Nov 09, 2011 10:27 am

Sweetness

avatar
Administrator
Administrator


_________________
ZonaShqiptare

5 Re: Foto nudo te Zajmina Vasjarit. prej Wed Nov 09, 2011 10:27 am

Sweetness

avatar
Administrator
Administrator


_________________
ZonaShqiptare

6 Re: Foto nudo te Zajmina Vasjarit. prej Wed Nov 09, 2011 10:27 am

Sweetness

avatar
Administrator
Administrator


_________________
ZonaShqiptare

7 Re: Foto nudo te Zajmina Vasjarit. prej Wed Nov 09, 2011 10:28 am

Sweetness

avatar
Administrator
Administrator


_________________
ZonaShqiptare

8 Re: Foto nudo te Zajmina Vasjarit. prej Wed Nov 09, 2011 10:28 am

Sweetness

avatar
Administrator
Administrator


_________________
ZonaShqiptare

9 Re: Foto nudo te Zajmina Vasjarit. prej Wed Nov 09, 2011 10:28 am

Sweetness

avatar
Administrator
Administrator


_________________
ZonaShqiptare

10 Re: Foto nudo te Zajmina Vasjarit. prej Wed Nov 09, 2011 10:29 am

Sweetness

avatar
Administrator
Administrator


_________________
ZonaShqiptare

11 Re: Foto nudo te Zajmina Vasjarit. prej Fri Mar 28, 2014 1:19 am

agetamuco


Antare forumi
Antare forumi
 Laughing Twisted Evil 
Sweetness shkruajti:Ne bote jane shume te perhapura te tilla fotografi dhe eshte dicka teper normale qe admiruesit e vipave te bejne edhe montazhe fotografike duke i paraqitur ato lakuriq, apo ne skena me karakter seksual. Ne boten shqiptare te vipave eshte Zajmina e para qe per mire apo per keq behet pre e ketyre montazheve.
Duhet permendur gjithashtu se ne nje nga numrat e fundit te suplementit te gazetes “Panorama” “Panorama Plus” eshte publikuar nje nga keto foto, por fatkeqsisht kjo gazete nuk e thoshte qe ajo foto ishte montazh, duke dhene keshtu nje ide te gabuar se Zajmina i kishte bere ne te vertete ato foto. Me poshte keni 9 foto fakes te Zajmines (1 ne dukje dhe 8 ne brendesi).
Keto foto jane montazhe.

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs