ZonaShqiptare.co.nr
Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Sun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Sun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Thu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Sat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Wed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Thu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Sat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Sat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Wed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
 
DeViL (367)
 
Amarda (324)
 
Star Girl (222)
 
Android (127)
 
The Game (120)
 
PLUTO (114)
 
Jennifer (46)
 
FoX (33)
 
GT (22)
 

Most active topic starters
Sweetness
 
DeViL
 
PLUTO
 
Amarda
 
FoX
 
Star Girl
 
The Game
 
GT
 
Napoleon
 
Dreamer
 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

19% 19% [ 24 ]
4% 4% [ 5 ]
11% 11% [ 14 ]
21% 21% [ 26 ]
10% 10% [ 12 ]
6% 6% [ 8 ]
2% 2% [ 2 ]
2% 2% [ 3 ]
21% 21% [ 27 ]
4% 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Kinema & Autor » Filmat me te fundit online » Harry Potter and the Deathly Hallows (2010)

Harry Potter and the Deathly Hallows (2010)

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Harry Potter and the Deathly Hallows (2010) prej Thu Oct 20, 2011 10:40 am

The Game

avatar
Postues aktiv
Postues aktiv
Harry Potter and the Deathly Hallows (2010)


Pjesa 1 fillon si Harry, Ron dhe Hermione të përcaktuara në misionin e tyre të rrezikshme për të gjurmuar dhe shkatërrimin e fshehtë për pavdekësi dhe shkatërrimin Voldemort-Horcruxes. Të tyre, pa drejtimin e profesorëve të tyre ose në mbrojtjen e Profesor Dumbledore, tre miqtë e tani duhet të mbështeten në njëri-tjetrin më shumë se kurrë. Por ka forca të errëta në mesin e tyre që kërcënojnë me lot tyre veç e veç.

Ndërkohë, bota wizarding është bërë një vend i rrezikshëm për të gjithë armiqtë e Zotit Dark.Gjatë luftës kishin frikë ka filluar dhe ngrënësit Voldemort e vdekjes marrjen nën kontroll të Ministrisë së Magjike dhe madje Hogwarts, terrorizimin dhe arrestimin e të gjithë ata që mund të kundërshtojnë ata. Por një çmim ata ende kërkojnë është më e vlefshme për të Voldemort: Harry Potter.Një zgjedhur është bërë një gjuajtur si kërkimi Vdekja ngrënësit për Harry me urdhërat për të sjellë atë në Voldemort ... gjallë.

Harry vetmja shpresë është që të gjeni Horcruxes para Voldemort gjen tij. Por si ai kërkon të dhëna, ai zbulon një tregim-të vjetra dhe të harruar pothuajse legjenda e Vdekur Shenjtërit. Dhe në qoftë se legjenda rezulton të jetë e vërtetë, ajo mund të japin Voldemort pushtet i fundit që ai kërkon.

Pak nuk Harry di se e ardhmja e tij tashmë është vendosur nga e kaluara e tij kur, në atë ditë fatale, ai u bë "Boy cilët jetonin." Nuk është më vetëm një djalë, Harry Potter është tërhequr gjithnjë e më në detyrë për të cilën ai ka qenë i përgatitur që nga dita e parë që ai dha në Hogwarts: betejën përfundimtare me Voldemort.

Shiko filmin / Watch movie

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog