ZonaShqiptare.co.nr
Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» Si me qiu tezja ime
Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» seks i eger me kunatin
Mon Sep 22, 2014 10:14 am nga Vizitor

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Sun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Sun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Thu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Sat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» seks me motren time te madhe
Thu Mar 07, 2013 3:18 pm nga Vizitor

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Wed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Thu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Sat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Sat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Wed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
 
DeViL (367)
 
Amarda (324)
 
Star Girl (222)
 
Android (127)
 
The Game (120)
 
PLUTO (114)
 
Jennifer (46)
 
FoX (33)
 
GT (22)
 

Most active topic starters
Sweetness
 
DeViL
 
PLUTO
 
Amarda
 
FoX
 
Star Girl
 
The Game
 
GT
 
Napoleon
 
Dreamer
 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

19% 19% [ 24 ]
4% 4% [ 5 ]
11% 11% [ 14 ]
21% 21% [ 26 ]
10% 10% [ 12 ]
6% 6% [ 8 ]
2% 2% [ 2 ]
2% 2% [ 3 ]
21% 21% [ 27 ]
4% 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”

   nga Sweetness
01357prej Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Seldi kapet mat me Adelina Tahirin

   nga Sweetness
03093prej Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë

   nga Sweetness
01776prej Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit

   nga Sweetness
02258prej Tue Dec 06, 2011 9:46 am nga Sweetness Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ami nuk është shtatzënë

   nga Sweetness
01232prej Tue Dec 06, 2011 9:42 am nga Sweetness Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Fushata e Greta Koçit, 350 të rinj i bashkohen FRPD-së

   nga Sweetness
01080prej Tue Dec 06, 2011 9:41 am nga Sweetness Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Isida Mollaymeri: “Dashuria më motivon jo vetëm për baletin”

   nga Sweetness
01115prej Tue Dec 06, 2011 9:40 am nga Sweetness Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Pirro Çako, në lidhje me një 21-vjeçare nga Shkodra

   nga Sweetness
01361prej Tue Dec 06, 2011 9:38 am nga Sweetness Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Çiljeta Xhilaga: Në jetë kam “simbol” Kur’anin, në politikë Bamir Topin

   nga FoX
0912prej Mon Nov 21, 2011 10:52 am nga FoX Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Adelina me pushime ne Saint Tropez dhe ben foto superseksi

   nga FoX
01660prej Mon Nov 21, 2011 10:51 am nga FoX Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Zhvishet Olta. Bukuroshja e Big Brother tregon trupin e saj

   nga FoX
01263prej Mon Nov 21, 2011 10:50 am nga FoX Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori?

   nga FoX
01153prej Mon Nov 21, 2011 10:49 am nga FoX Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Rezarta Shkurta pushime me shoqet

   nga FoX
0977prej Mon Nov 21, 2011 10:45 am nga FoX Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Jehona Sopi martohet, ceremoni private në Hawai

   nga DeViL
0995prej Tue Nov 15, 2011 8:41 pm nga DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Lady Gaga me mbathje në rrugët e Londrës

   nga DeViL
0736prej Tue Nov 15, 2011 8:39 pm nga DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Martohet këngëtarja kosovare Yllka Kuqi

   nga DeViL
01986prej Tue Nov 15, 2011 8:38 pm nga DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ingrid Gjoni shtatzanë, vajza do të lindë pas 6 muajsh

   nga DeViL
03254prej Tue Nov 15, 2011 8:30 pm nga DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

VIPAT adhurojnë VIPAT!

   nga Star Girl
0790prej Mon Nov 14, 2011 5:33 pm nga Star Girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Vipat e veshur me portokalli

   nga Star Girl
121353prej Mon Nov 14, 2011 5:32 pm nga Star Girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik

   nga Star Girl
01234prej Mon Nov 14, 2011 5:20 pm nga Star Girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Zbulohen foto e vajzave të Presidentit Topi me dy të fejuarit, djem biznesmenësh

   nga Star Girl
01107prej Mon Nov 14, 2011 5:18 pm nga Star Girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Tuna e Adelina ‘luftë’ për Blerimin

   nga Star Girl
0751prej Mon Nov 14, 2011 5:17 pm nga Star Girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Gjobevenia, shtyhet gjyqi Stresi-Bombaj

   nga Star Girl
0671prej Mon Nov 14, 2011 5:16 pm nga Star Girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Xhensila e Besit apo Besi i Xhensiles?

   nga Star Girl
01327prej Mon Nov 14, 2011 5:15 pm nga Star Girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin

   nga Star Girl
0639prej Mon Nov 14, 2011 5:13 pm nga Star Girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

'Fale zemren', klipi 5 mije euro qe rikthen Ervinin dhe Sabinen

   nga Star Girl
0667prej Mon Nov 14, 2011 5:12 pm nga Star Girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Alban Skënderaj, Juliana Pasha dhe Pandi Laço bashkë në një panel

   nga Star Girl
0731prej Mon Nov 14, 2011 5:12 pm nga Star Girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Aktorët e 'Portokallisë' argëtohen bashkë edhe pas spektaklit

   nga Star Girl
0763prej Mon Nov 14, 2011 5:11 pm nga Star Girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Lorik Cana në pishinë me Albanën

   nga Star Girl
01660prej Mon Nov 14, 2011 5:10 pm nga Star Girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Për shkak të një femre, rrihet për spital Ledri Vula

   nga Star Girl
0710prej Mon Nov 14, 2011 5:08 pm nga Star Girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Largohet nga Youtube klipi 'Rina, Rina' i NRG Band me 2 milionë klikime

   nga Star Girl
0548prej Mon Nov 14, 2011 5:07 pm nga Star Girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Big Mama fryn buzët, zbulohen fotot

   nga Star Girl
0836prej Mon Nov 14, 2011 5:06 pm nga Star Girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Bjordi dhe Çiljeta përzgjidhen për të luajtur në një film italian

   nga Star Girl
01381prej Mon Nov 14, 2011 5:05 pm nga Star Girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ciljeta: Asnje nuk e mendonte se do te arrija te kerceja

   nga Sweetness
0626prej Thu Nov 10, 2011 12:05 pm nga Sweetness Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Genta flet per jeten e saj

   nga Sweetness
0928prej Thu Nov 10, 2011 12:04 pm nga Sweetness Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Tuna pranon ndarjen, por mohon bisexualitetin

   nga Sweetness
0603prej Thu Nov 10, 2011 12:03 pm nga Sweetness Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ciljeta : Me pelqejn meshkujt me muskuj

   nga Sweetness
0846prej Thu Nov 10, 2011 12:03 pm nga Sweetness Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Plas xhelozia mes Adelina Tahirit dhe Tunës

   nga Sweetness
0665prej Wed Nov 09, 2011 11:00 am nga Sweetness Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Alberie Hadergjonaj: Peripecitë, pishmanet dhe gëzimet e jetës sime

   nga Sweetness
01821prej Wed Nov 09, 2011 10:50 am nga Sweetness Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Adi Krasta dhe Eda Zari, prezantuesit e Festivalit në RTSH

   nga Sweetness
0753prej Wed Nov 09, 2011 10:48 am nga Sweetness Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Genta, shembulli me i mire

   nga Sweetness
01383prej Wed Nov 09, 2011 10:46 am nga Sweetness Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Adelina Berisha: Zemrën se jap lehtë

   nga Sweetness
0777prej Wed Nov 09, 2011 10:45 am nga Sweetness Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Bleona në ballon bamirëse të Elton John-it

   nga Sweetness
0586prej Wed Nov 09, 2011 10:43 am nga Sweetness Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Çiljeta shijon Miamin me mikeshat.

   nga Sweetness
01580prej Wed Nov 09, 2011 10:39 am nga Sweetness Shiko mesazhin e fundit

Temat [44]

  Mbrapsht në krye

Moderator : Moderators

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Lajmerime Lajmerime

Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com